ÚvodHypotéky a úvery

Hypotéky a úvery

Hypotéka je bežnou súčasťou dnešného života. Starostlivý výber optimálneho riešenia je veľmi dôležitý. Vďaka skúsenostiam a spolupráci so všetkými bankami na trhu, sme schopní nájsť tú najvhodnejšiu hypotéku pre Vás. Následná starostlivosť a osobný servis sú pre nás samozrejmosťou.

Hypotéky

Mať svoj priestor na bývanie je jednou zo základných potrieb každého človeka. Súvisí nielen s nevyhnutným pocitom bezpečia a zázemia (mať sa kam vracať), ale je tiež výrazom slobody a nezávislosti. Získanie vysnívanej vlastnej strechy nad hlavou je pre väčšinu z nás najväčšou životnou investíciou. Preto je treba jej financovanie náležite pripraviť.

Špecialisti na hypotekárne financovanie v INSIA Vám pomôžu k realizácii vášho sna. Či už kupujete nový byt, chystáte sa na stavbu vlastného domu alebo na rozsiahlu rekonštrukciu staršieho objektu, dokážeme vám pomôcť. Spolupracujeme s radom bánk a pomôžeme vám nielen nájsť najvýhodnejšiu ponuku, ale aj vybaviť nevyhnutné papierovanie.

Zavolajte do niektorej z kancelárií INSIA a požiadajte o schôdzku s hypotekárnym špecialistom. Veľmi radi sa Vám budeme venovať.

Stavebné sporenie

Stavebné sporenie je už tradičný produkt na našom trhu. Používa sa predovšetkým ako vhodný nástroj financovania výhodné, štátom podporované sporenie, ale aj ako vhodný úver pre menšie opravy či rekonštrukcie. V poslednej dobe začínajú stavebné sporiteľne konkurovať ponukou úverov aj hypotekárnym bankám. Oplatí sa preto porovnať možnosti financovania z oboch zdrojov, často možno využiť aj ich kombináciu. 

V kanceláriách INSIA Vám naši špecialisti pomôžu dojednať ako sporiace tak úverové produkty stavebného sporenia. Kontaktuje najbližší kanceláriu a dohodnite si stretnutie.

Online porovnanie hypoték